Останній фільм класний. Нарешті щось цікаве про інопланетян вийшло. ☺️☺️☺️☺️
Мені сподобався.
Другу частину не зніматимуть ?
Останній фільм класний. Нарешті щось цікаве про інопланетян вийшло. ☺️☺️☺️☺️
Мені сподобався.
Другу частину не зніматимуть ?
Ну так, про інопланетян давненько нічого цікавого не виходило)
Поки що ніякої інфи на цей рахунок немає. Скажу якшо щось дізнаюся)
0.00 SBD,
5.43 STEEM,
5.43 SP
Thanks :)