You are viewing a single comment's thread from:
RE: • Дивимося новинки 🎬
Останній фільм класний. Нарешті щось цікаве про інопланетян вийшло. ☺️☺️☺️☺️
Ну так, про інопланетян давненько нічого цікавого не виходило)
Другу частину не зніматимуть ?
Поки що ніякої інфи на цей рахунок немає. Скажу якшо щось дізнаюся)
Thanks :)