Вибірковий заморозок, двері і день народження (але не для всіх)

in Ukraine on Steem2 months ago

IMG_20260421_074440.jpg

Привіт, друзі! Отож, учора нас лякали заморозками, але в нас вони так і не відбулися — принаймні на нашому подвір’ї. Я не помітив нічого на траві, коли вранці я виходив нарвати руколи до сніданку. До речі, це багаторічна рукола, яка щороку відростає з кореня — її не потрібно сіяти, вона росте сама по собі. Не знаю, чи це родич звичайної руколи, але на смак дуже схожа.

IMG_20260421_081808.jpg

Коли я вийшов на двір, заморозку не помітив, хоча роса була доволі сильна. А от мама казала, що у них заморозок таки був, а у шваґра навіть авто підмерзло, хоча біля нього морозу не було.

Щодо дверей — роблю двері до гардеробної. Відновлюю старе дверне полотно, якеми зняли з горища під час ремонту в батьків минулого року. Шваґрові вони не були потрібні, тож ми з дружиноювирішили їх відреставрувати й повісити на підвісну систему, щоб вони розсувалися, як у шафі-купе.

Зараз знімаю стару фарбу, шліфую поверхню, нарощую двері по ширині з обох боків рейками, бо трохи не вистачало розміру. На фото видно різницю: з одного боку була зелена фарба — вона зійшла під шліфмашинкою доволі легко й швидко. А от з іншого боку, де був червоний візерунок на жовтому фоні, фарба сходить значно важче — з нею доводиться повозитися, тож я ще не закінчив.

IMG_20260421_141135-COLLAGE.jpg

IMG_20260421_151638.jpg

Не закінчив і тому, що довелося йти до батьків допомогти розбирати м’ясо — сьогодні не пощастило бичкові, який, власне, і став цим м’ясом. Тож у нього день видався не надто вдалим.

А от у мого племінника сьогодні день народження. Ми заходили на торт (хоча я жодного шматочка так і не спробував, усе змели діти, але то був "Ужгородський" торт, а я його не люблю), але основне святкування буде в суботу, коли зберуться всі гості. Сьогодні ж був звичайний робочий день із солодким завершенням — хоча, як розумієте, не для всіх. (такий от трохи чорний гумор).🤪